Członkowie

Młynarz-Senpai
Stanowisko: Edytor
Coś o sobie: Przepełniony pasją, roztargniony oraz nieziemsko sprytny i pomocny generał Składu Chaosu. W wolnych chwilach rysuje komiksy i uprawia sporty ekstremalne (nie szachy).

Lullaby
Stanowisko: Tłumaczka, qc i korektorka - wszystko poza wszelką edycją xD
Coś o sobie: Miłośniczka futrzaków, fanka genshina, mang i anime oraz maniakalna czytelniczka, która za bardzo przeżywa świat 2d. Odrobinę sassy kosmit będący jednym z generałów chaosu, wanna tea? ;b

Utsubyo
Stanowisko: Edytor 
Coś o sobie: Tak? Jestem edytorem. Nie, nie gram w Ligę Legend. Kiedyś oglądałem więcej anime, ale teraz tylko od czasu do czasu obejrzę sobie coś. Mam wiele osobowości, a z każdym tytułem dochodzi kolejna. Unikam pracy, a jak już mam na nią chęci to nie mam czasu.

SuzuSakura
Stanowisko: Tłumaczka, korektorka, edytorka oraz wattechnik - jak szampon 4 w 1
Coś o sobie: Zakręcona, szalona, wiecznie coś robiąca, z tych powodów często zaliczam bliskie spotkanie ze ścianą lub słupem. Uwielbiam schematy op mc, nie ważne czy to manhwa, anime lub manga. Istnieje legenda, że z głowy wyrastają mi rogi, a w piwnicy dla hobby składam bomby atomowe, jądrowe itp.

Kubson
Stanowisko: Edytor
Coś o sobie: Mangozjeb, animu oglądacz i na dokładkę fan muzyki elektronicznej. Reszta tajne przez poufne.

Ame.smok
Stanowisko: Edytor - clean, typesetting i niezgoda z tłumaczami
Coś o sobie: Romantyczny, oczytany, inteligentny, mądry, przystojny, wyrozumiały a przede wszystkim skromny chłopak do wynajęcia, zawodowo unikam pracy i cleanowania. Fan Babymetal i Crystal Castles, członek załogi przeciwmaterialnej oraz miłośnik office lady i smoczych anime bab.

Papież
Stanowisko: QC
Coś o sobie: Na co dzień tłumaczę manhwy oraz wytykam innym błędy w tłumaczeniu :)) lubię oglądać anime, pisać z ludźmi na discordzie i się lenić, szkoła to mój wróg tak samo jak nauczyciele T-T raz na jakiś czas oglądam kdramy (szczególnie bl 🤭). Pozdrawiam 😘

Vee
Stanowisko: Tłumacz
Coś o sobie: Jem klopsy i ubijam bossów jedną ręką na ślepo podczas trzęsienia ziemi na no-hit'cie, no buffs, no upgrade Essa.

kxndera
Stanowisko: Tłumacz, edytor
Coś o sobie: Improwizacja to moje 4imię, znajomi określają mnie chodzącym chaosem, mam 2 kotki i psiaka. Z nudów tłumaczę i tworzę przeróżne dziwactwa. Kocham lasagne i kebab. Zdarza mi się spaść ze schodów albo wejść w coś. Mój gust muzyczny to stan mojego umysłu :3

ArsBeneVivendi
Stanowisko: Tłumacz
Coś o sobie: mam toksyczną relację z literaturą polską, uwielbiam czytać i jeść jogurt grecki ze smażonymi ziemniaczkami oraz grać w gry i rysować ^^ oczywiście wiecznie nie mam czasu i chęci bo ciągle chce mi się spać i mam coś do roboty ^^

Luna_manhwa
Stanowisko: Tłumaczka
Coś o sobie: Uwielbiam psy, szczególnie te duże, pasjonuję się czytaniem zarówno mang, manhw, jak i książek (,,Shatter Me'' to najlepsza seria), oglądam wiele anime, czasami potrafię sie zaszyć w pokoju i robić tylko to. Szydełkuję i lubię grać w Yandere Simulator. Koooocham czarną herbatę i kawę.

Szarańcza
Stanowisko: Korektor, Cleaner
Coś o sobie: ENTP-T .Z zawodu komputerowiec, z powołana skręcacz mebli. Czyszczenie paneli mang jako hobby i sposób na odstresowanie. Steins;Gate <- Najlepsza seria jaka istnieje

Ray
Stanowisko: Tłumaczka, edytorka
Coś o sobie: wielbicielka orzechowego cappucina z milki, fanka anime i manhw, książkoholik. Coś ma dużo stron lub rozdziałów? A dawaj, przeczytam w tydzień! Totalna kociara, choć żadnym zwierzęciem do wytulenia i wygłaskania nie pogardzi. Dodatkowo leniwy pracoholik.

Kapuje
Stanowisko: Edytor
Coś o sobie: Lubie anime typu isekai uwielbiam także gry typu lauge of legends I roblox. Dziękuję za uwage.

Oluś
Stanowisko: Tłumacz
Coś o sobie: Najmłodszy członek grupy (wygrał z Suzu na wiek i mówi, że łatwo). Wspomniana wcześniej Suzu odrzuciła jego zaloty :C. A dokładniej przegrał z papugą. Dołączył tylko dlatego, bo Młynarz zapomniał o wstawieniu kolejnych chapterów kagurabachi. Wziął sprawy w swoje ręce i zrobił najlepsze tłumaczenie ever. Było tak dobre, że przyjęli go bez testu.

NaSal
Stanowisko: Tłumacz. Maruda, w którym najważniejsza jest litera "T".
Coś o sobie: Nikt ważny. Stary dziad. Personifikacja kanji 空. Mądrość rzyciowa? "Słodycze są po to żeby móc docenić gorycz zielonej herbaty. Boku no Pico, by docenić gorycz starości."

KOBRAJ
Stanowisko: GRAFIK/EDYTOR
Coś o mnie:
-Głuchy debil od urodzenia
-Jeżdze przepisowo
-uwielbiam burgery, sushi, cole, pizze (nic poza tym)
-kociarz
- jak ktoś mówi ze myślenie nie boli to mnie właśnie boli 
(ciekawostka jest to opis z mojego tindera XD)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz